Gumik TT 6,5" 90/65
Kód: PIT00700Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 90/65 - 6,5" |
| Szélesség: | 90 (93 mm) |
| Profil: | 65 (46 mm) |
| Belső átmérő: | 6,5" |
| Betöltési index: | - |
| Sebességindex: | - |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
