Gumik 70/65-6.5 NINEBOT MINI XIAOMI MINI
Kód: PIT03005Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 70/65 - 6,5 |
| Szélesség: | 74 mm |
| Profil: | 39 mm |
| Belső átmérő: | 160 mm |
| Betöltési index: | 70 kg |
| Sebességindex: | - |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
