Gumik 2,50-10" + cső
Kód: PIT00339Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Gumiabroncsok
► Lélek
Gumiabroncsok:
| Méretek: | 2,50 - 10" |
| Szélesség: | 54 mm |
| Profil: | 2,50 = ( 60 mm ) |
| Belső átmérő: | 10" = (270 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | 4 PR |
Lélek:
| Megnevezés: | 2,50 - 10" |
| Méret: | 2.50 |
| Átlag: | 10" |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Szelep típusa: | autó szelep ( AV ) |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
