Gumik 12 1/2 x 2,75 + cső
Kód: PIT02244Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Gumiabroncsok
► Lélek
Gumiabroncsok:
| Méretek: | 12 ½ x 2,75 |
| Szélesség: | 70 mm |
| Profil: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 8,5" = (21,6 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | / |
Lélek:
| Megnevezés: | 12 ½ x 2,50 / 2,75 |
| Méret: | 2,50 / 2,75 |
| Átlag: | 8,5" |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Szelep típusa: | autó szelep ( AV ) |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
