Gumiabroncs 4,10-6"
Kód: PIT00703Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 4,10 - 6" |
| Szélesség: | 4,10 = (88 mm) |
| Profil: | 4,10 = (70 mm) |
| Belső átmérő: | 6" = (152,4 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | / |
| Futófelület magassága: | 8 mm |
| Típus: | lelkes |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
