Gumiabroncs 4,10-4" - klasszikus
Kód: PIT03213Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 4,10 - 4" |
| Profil / magasság / : | 70 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Belső átmérő: | 4" |
| Sebességindex: | - |
| Lemezek száma: | - |
| Futófelület magassága: | 5,5 mm |
| Típus: | lelkes |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
