Gumiabroncs 4,10 - 4" KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ + cső
Kód: PIT01276Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 4,10 - 4" NHS |
| Szélesség: | 4,10 = (88 mm) |
| Profil: | 4,10 = (70 mm) |
| Belső átmérő: | 4" = (101,6 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | / |
| Futófelület magassága: | 6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
