Gumiabroncs 21 x 7,00 - 10"
Kód: PIT02964Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 21 × 7 - 10" |
| Profil / magasság : | 21 (125 mm) |
| Szélesség: | 7 (165 mm) |
| Belső átmérő: | 10" |
| Betöltési index: | 42 |
| Sebességindex: | N |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 11 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
