Gumiabroncs 19 x 7,00 - 8"
Kód: PIT00193Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 19 × 7 - 8" |
| Profil / magasság / : | 19 |
| Szélesség: | 7 |
| Belső átmérő: | 8" |
| Betöltési index: | 13 |
| Sebességindex: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 8 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
