Gumiabroncs 16 x 8,00 - 7" - "drap"
Kód: PIT02413Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 16 × 8 - 7" |
| Szélesség: | 16 = (230 mm) |
| Profil: | 8 = (80 mm) |
| Belső átmérő: | 7" = (177,80 mm) |
| Betöltési index: | - ( 49 kg ) |
| Sebesség index: | - |
| Lemezek száma: | 2 PR |
| Futófelület magassága: | 12 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
