Gumiabroncs 16 x 8,00 - 7" SPORT
Kód: PIT00807Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 16 × 8 - 7" |
| Szélesség: | 16 = (160 mm) |
| Profil: | 8 = (80 mm) |
| Belső átmérő: | 7" = (177,80 mm) |
| Betöltési index: | 17 |
| Sebességindex: | B |
| Lemezek száma: | 2 PR |
| Futófelület magassága: | 10 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
