Gumiabroncs 145 x 7,00 - 6" - SPORT pont
Kód: PIT02754Kapcsolódó termékek
Akció
25 553 Ft
–7 %
Gumiabroncs 16 x 8,00 - 7" - "drap"
Rendelésre 7-10 munkanap
23 538 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 145/70 - 6" |
| Szélesség: | 145 = ( 145 mm ) |
| Profil: | 70 = ( 70 mm ) |
| Belső átmérő: | 7" = (177,8 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 5 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
