Gumiabroncs 145 x 7,00 - 6" - SPORT nyíl
Kód: PIT00808Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 145/70 - 6" |
| Szélesség: | 145 = ( 145 mm ) |
| Profil: | 70 = ( 70 mm ) |
| Belső átmérő: | 7" = (177,8 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | 2 PR |
| Futófelület magassága: | 5 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
