Gumiabroncs 13 x 5,00 - 6"
Kód: PIT02182Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 13 x 5,00 - 6" |
| Szélesség: | 13 = (110 mm) |
| Profil: | 5,00 = ( 60 mm ) |
| Belső átmérő: | 6" = (152,4 mm) |
| Terhelési index: | / |
| Sebesség index: | / |
| Lemezek száma: | / |
| Futófelület magassága: | 9 mm |
| Típus: | tömlő nélküli |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
