Fogaskerék 16T 428H 14/17
Kód: PIT00272Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 16 |
| Típus: | 428 H |
| Szélesség: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm / 14 mm |
| A hornyok száma: | 6 |
| Horony szélessége: | 4 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M6 |
| A rögzítési furatok osztása: | 30 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
