Fogaskerék 13T 428H 17/20
Kód: PIT00436Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 13 |
| Típus: | 428 H |
| Szélesség: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm / 20 mm |
| Helyek száma: | 6 |
| Csavarlyuk átmérője: | M6 |
| Rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
