Fogaskerék 12T 420H 14/17
Kód: PIT00121Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 12 |
| Típus: | 420 H |
| Szélesség: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm / 14 mm |
| Helyek száma: | 6 |
| Csavarlyuk átmérője: | M5 |
| A rögzítési furatok osztása: | 26 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
