Feszültségszabályozó 5 tűs - apa
Kód: PIT00406Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 5 |
| Szélesség: | 68 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Kábel hossza: | 160 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 55 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
