Fékszivattyú fekete - jobb kábellel
Kód: PIT00969Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 250 mm |
| Magasság (teljes): | 65 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Hossz (összesen): | 230 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 165 mm |
| A kormány nyílás átmérője: | 22 mm |
| Visszapillantó tükör menet: | - |
• a fék mikrokapcsolót a csomag tartalmazza
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
