Fékszivattyú - bekapcsolás komplett - szürke
Kód: PIT01240Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (összesen): | 205 mm |
| Szélesség (teljes): | 33 mm |
| Hossz (összesen): | 70 mm |
| Fékdugattyú átmérője: | 23 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 38 mm |
| Rúd menet: | M8 |
| Rúd hossza: | 80 mm |
| Csap átmérője: | 8 mm |
| Csap hossza: | 23 mm |
| Tömlő hossza: | ~ 280 mm |
| Holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
