Féknyereg javító készlet 34mm
Kód: PIT00781Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► 1x fékhenger
► 1x vékonyabb tömítések
► 1x vastagabb tömítések
► 2x holland tömítés
► 1x féknyereg tároló - vékonyabb
► 1x gumibetét - vékonyabb
► 1x féknyereg rögzítés - vastagabb
► 1x gumicsapágy - vastagabb
► 1x bélés mandzsetta
► 1x légtelenítő szelep
► 1x légtelenítő szelep sapka
► 1x gumidugó
Méretek:
| Fékgörgő átmérője: | 34 mm |
| Fékgörgő hossza: | 27 mm |
| A tömítés belső átmérője (vékonyabb): | 34 mm |
| A tömítés külső átmérője (vékonyabb): | 38 mm |
| Tömítés vastagsága (vékonyabb): | 2 mm |
| A tömítés belső átmérője ( vastagabb ): | 34 mm |
| A tömítés külső átmérője (vastagabb): | 40 mm |
| Tömítés vastagsága (vastagabb): | 3 mm |
| Belső átmérő holland tömítés: | 10 mm |
| A légtelenítő szelep hossza: | 30 mm |
| Cérna: | M8 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 8 |
| A féknyereg elhelyezése (vastagabb): | 42 mm |
| Cérna: | M8 |
| Szál hossza: | 8 mm |
| Tárolási átmérő: | 12,5 - 14 mm |
| A féknyereg elhelyezése (vékonyabb): | 38 mm |
| Téma: | M8 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Tárolási átmérő: | 8 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
