Féknyereg javító készlet 2 x 25mm
Kód: PIT00180Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
A készlet tartalma:
► 2x fékhenger
► 2x vékonyabb tömítés
► 2x vastagabb tömítések
► 2x holland tömítés
► 1x féknyereg tároló - rövidebb
► 1x gumicsapágy - rövidebb
► 1x féknyereg tároló - hosszabb
► 1x gumicsapágy - hosszabb
► 1x M13 anya
► 1x tollbetét
► 1x bélés mandzsetta
► 1x légtelenítő szelep
► 1x légtelenítő szelep sapka
Méretek:
| Fékgörgő átmérője: | 25 mm |
| Fékgörgő hossza: | 27 mm |
| A tömítés belső átmérője (vékonyabb): | 25 mm |
| A tömítés külső átmérője (vékonyabb): | 29 mm |
| Tömítés vastagsága (vékonyabb): | 2 mm |
| A tömítés belső átmérője ( vastagabb ): | 25 mm |
| A tömítés külső átmérője (vastagabb): | 31 mm |
| Tömítés vastagsága (vastagabb): | 3 mm |
| A holland tömítés belső átmérője | 10 mm |
| Mátrix: | M13 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 12 |
| A légtelenítő szelep hossza: | 30 mm |
| Téma: | M8 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 8 |
| A féknyereg elhelyezése (hosszabb): | 51 mm |
| Téma: | M8 |
| Menet hossza: | 11 mm |
| Tárolási átmérő: | 9 mm |
| A féknyereg elhelyezése (rövidebb): | 38 mm |
| Téma: | M8 |
| Szál hossza: | 8 mm |
| Tárolási átmérő: | 8 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 12 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
