Féknyereg - hátsó ATV 110cc / 125cc - ATV 200 - 250cc bal első
Kód: PIT00165Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 75 mm |
| Szélesség (teljes): | 77 mm |
| Hossz (teljes): | 92 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 63 mm |
| Fékgörgő: | 30 mm |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
