Fékkar biztosítékkal - jobb / kézifék ( + kapcsoló kábellel )
Kód: PIT02085Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 50 mm |
| Szélesség (teljes): | 115 mm |
| Hossz (teljes): | 245 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 195 mm |
| A kormánynyílás átmérője: | 22 mm |
| A kész kábelen lévő görgő átmérője: | 8 mm |
| A tengelykapcsoló kapcsoló csatlakozóinak száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 580 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
