Fékbetét 48x32 és 85x37 - ATV 110cc-125cc-200cc Bashan
Kód: PIT00163Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
A "kocka" lefedése
| Magasság (teljes): | 34 mm |
| Szélesség (kiemelkedések nélkül): | 42 mm |
| Vastagság (összesen): | 9 mm |
| Vastagság (bélés): | 5 mm |
| Oldalsó kiemelkedések: | 6 × 3 mm |
Vágja le a "félhold"
| Magasság (teljes): | 37 mm |
| Szélesség (teljes): | 85 mm |
| Vastagság (összesen): | 8 mm |
| Vastagság (bélés): | 5 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 9 × 9 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 68 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
