Fékbetét 37x24 és 74x25 - első ATV 110cc - 125cc
Kód: PIT01466Termék részletes leírása
Paraméterek:
A "kocka" lefedése
| Magasság (teljes): | 24 mm |
| Szélesség (kiemelkedések nélkül): | 33 mm |
| Szélesség (kiemelkedésekkel): | 37 mm |
| Vastagság (összesen): | 9 mm |
| Vastagság (bélés): | 5 mm |
Vágja le a "félhold"
| Magasság (teljes): | 25 mm |
| Szélesség (teljes): | 74 mm |
| Vastagság (összesen): | 7 mm |
| Vastagság (bélés): | 4 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 8 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 59 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
