Fejtömítés készlet 125cc / 54.00mm
Kód: PIT01071Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
► Tömítés a kipufogócső alatt
► Karburátor könyöktömítés
► Vezérműlánc fedél tömítése
► A jobb oldali fejvédő tömítése
► A billenő burkolat tömítése
► Gumi tömítések
Hengerfejtömítés:
| Magasság ( összesen ): | 110 mm |
| Szélesség (teljes): | 107 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 54,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 9 mm / 2 × 10 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 78 mm × 17 - 19 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 111 mm |
| Szélesség (teljes): | 95 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 59 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 9 mm / 2 × 10 mm / 1 × 12 × 9 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 18 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 63 mm × 17 mm |
Tömítés a kipufogó alatt:
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
Karburátor könyök tömítés:
| Hossz: | 59 mm |
| Szélesség: | 39 mm |
| Nyitások a tettek előtt: | 7 mm |
| A keverék felnyitása: | 24 mm |
Vezérműlánc fedél tömítés:
| Külső átmérő: | 82 mm |
| Belső átmérő: | 72 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
Jobb fejfedél tömítés:
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Furatok átmérői: | 6 mm / 11 mm / 22 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
Billenőfedél tömítés:
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Lyuk átmérője: | 7 mm |
| Vastagság: | 0,5 mm |
Gumi tömítések:
| Átmérő / Vastagság / Darabszám: |
36 mm / 3 mm / 2 db |
| Átmérő / Vastagság / Darabszám: |
18 mm / 2 mm / 1 darab |
| Átmérő / Vastagság / Darabszám: |
15 mm / 2 mm / 1 darab |
| Átmérő / Vastagság / Darabszám: |
12,5 mm / 1,7 mm / 2 db |
| Átmérő / Vastagság / Darabszám: |
9,7 mm / 2 mm / 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
