Fejcsapok M7 YX140
Kód: PIT00825Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Hosszú tű: 2 db
| Hossz: | 213 mm |
| Átlagos: | 6,3 mm |
| Téma: | M7 × 1 |
| Szál hossza: | 14 mm |
Rövid tű: 2 db
| Hossz: | 205 mm |
| Átlag: | 6,3 mm |
| Téma: | M7 × 1 |
| Szál hossza: | 14 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | YX140 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
