Első lengéscsillapító 330mm
Kód: PIT00526Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 360 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
330 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 54 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 235 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 330 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Színes: | fehér |
| Teljes hossz: | 360 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
