Első kerék felni 17" 4x100mm tengely 12 - fekete komplett
Kód: PIT01154Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 1,40×17 |
| Külső átmérő: | 457 mm |
| Külső szélesség: | 53 mm |
| Belső szélesség: | 37 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 77 mm |
| Agy hossza: | 95 mm |
| Csapágytípus: | 6301 - 2RS ( 12 mm × 37 mm × 12 mm ) |
| Féktárcsa rögzítési furata: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 70 mm × 70 mm × 70 mm × 70 mm / 100 mm × 100 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 76 mm |
| Tüskék hossza: | 170 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 32 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
