Első kerék agycsap "I" - ATV 110-125cc
Kód: PIT00599Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Agy hossza (teljes): | 144 mm |
| Az ülés hossza a tárcsaagyon: | 54 mm |
| Ülés átmérője a tárcsaagyon: | 17 mm |
| Az ülepedés hossza a dob statikus részén: | 12 mm |
| Az ülepedés átmérője a dob statikus részén: | 20 mm |
| Cérna: | M14 |
| Csaplyuk átmérője: | 3 mm |
| Csavarkulcshoz alkalmas anya: | 22 |
| Belső szélesség "Eye" a vállakhoz / a lyukak távolsága: | 52 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 10 mm |
| A kormánycsap furatának átmérője: | 10 mm |
| Kormánycsap furat hossza: | 5 mm |
| A keréktű csapágyának típusa: | 23 × 14 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
