Első kerék 12x2,75 komplett - minibike
Kód: PIT01606Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Gumiabroncsméretek: | 12 ½ × 2,75 |
| Külső átmérő (gumi): | 315 mm |
| Külső átmérő (tárcsa): | 220 mm |
| Szélesség (gumi): | 60 mm |
| Belső lyuk: | 12 mm |
| Belső rögzítés a csapágyra: | 28 mm |
| Csapágy típusa: | 6001 ZZ |
| Lyuk hossza: | 90 mm |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M5 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 33 mm × 33 mm × 33 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
