Első csapágy 14x21mm
Kód: PIT00204Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső gyűrű átmérője: | 24 mm |
| Külső elszámolás: | 21 mm |
| Belső nyílás: | 14 mm |
| Szélesség: | 14 mm |
| A táska belső nyílása: | 10 mm |
| A lemez belső átmérője: | 26 mm |
| A lemez külső átmérője: | 28 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Tárolási hossz: | 14 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
