Első alsó kar ATV 200cc - Bashan
Kód: PIT00671Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 375 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Külső tárolási távolság: | 227 mm |
| Belső tárolási távolság: | 150 mm |
| Tárolási hossz: | 40 mm |
| Belső tároló átmérő: | 10 mm |
| Cserélhető csapágy külső átmérője: | 23 mm |
| A hangtompító felszerelésére szolgáló furat átmérője: | 10 mm |
| Furattávolság (a lengéscsillapító szélességéhez): | 23 mm |
| A lengéscsillapító furatainak távolsága a csaptól: | 14/17 mm |
| Csap magassága: | 36 mm |
| Kúp átmérője: | 12,5 - 14,5 mm |
| Cérna: | M12 |
| Menet hossza: | 19 mm |
| Sasszeg furata: | 3,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M12 |
| Belső tárolási távolság: | 150 mm |
| Belső tárolónyílás: | 10 mm |
| Pozíció: | Alsó |
| Tárolási hossz: | 40 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
