Elektromos indító 9z - GY6 125cc / 150cc
Kód: PIT00426Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 1 |
| Átlag: | 59 mm |
| Hossz (összesen): | 133 mm |
| Hossz (rotor): | 89 mm |
| Fogaskerék hossza: | 19 mm |
| Fogaskerék átmérője: | 11,5 mm |
| Fogak száma: | 9 |
| Forgásirány: | Baloldali vezetés |
| Motor rögzítési átmérője: | 30 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 78 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
