Elektromos indító 9z/12mm
Kód: PIT00424Kapcsolódó termékek
Az elektromos indítómotornak 11 foga van., alkalmas dirtbike-okhoz és 250cc-es ATV-khez. Vásárláskor figyeljen a fogak számára a fogakon (hasonlóan a 9 vagy 10 fogúhoz).Az...
A fogaskerékkészlet 11 fogú elektromos indítómotorhoz alkalmas.
Indítótekercs, más néven indítórelé ATV-khez és pitbike-okhoz. Védőgumiba foglalt fémgörgő, amelyet leggyakrabban az ülés alatt vagy az indítómotor közelében tárolnak. Az...
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 1 (M6-os csavar) |
| Átlag: | 68 mm |
| Hossz (teljes): | 164 mm |
| Hossz (rotor): | 102 mm |
| Fogaskerék hossza: | 20 mm |
| Fogaskerék átmérője: | 12 mm |
| Fogak száma: | 9 |
| Forgásirány: | Balkezes |
| Motortartó átmérő: | 30 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 53 mm |
Az elektromos indítómotornak 11 foga van., alkalmas dirtbike-okhoz és 250cc-es ATV-khez. Vásárláskor figyeljen a fogak számára a fogakon (hasonlóan a 9 vagy 10 fogúhoz).Az...
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
