Elektromos indító 11z
Kód: PIT00423Kapcsolódó termékek
Akció
18 995 Ft
–17 %
Indító fogaskerekek 60z/17z - komplett
Elfogyott
15 691 Ft
A fogaskerékkészlet 11 fogú elektromos indítómotorhoz alkalmas.
Akció
16 463 Ft
–24 %
Indító szabadonfutó 20klin 200-250cc - komplett
Rendelésre 7-10 munkanap
12 387 Ft
A piac legalacsonyabb ára
Indító váltó - női
Érdeklődjön
4 283 Ft
Indítótekercs, más néven indítórelé ATV-khez és pitbike-okhoz. Védőgumiba foglalt fémgörgő, amelyet leggyakrabban az ülés alatt vagy az indítómotor közelében tárolnak. Az...
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 1 (M6 csavar) |
| Átlagos: | 68 mm |
| Hossz (összesen): | 164 mm |
| Hossz (rotor): | 102 mm |
| Fogaskerék hossza: | 23 mm |
| Fogaskerék átmérője: | 14 mm |
| Fogak száma: | 11 |
| Forgásirány: | Baloldali vezetés |
| A motor rögzítésének átmérője: | 30 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 53 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
