Dugattyúkészlet 52.40mm / 14mm - komplett - 125cc - MiniRocket
Kód: PIT00880Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 40 mm |
| Átlag: | 52,40 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2,1 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 14 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 52,40 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 14 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
