Csap a felkaron M18 - M14
Kód: PIT00790Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Pin 1db
► Párnák
► M18 anya
► M14 anya
► Védőgumi/mandzsetta
Pin:
| Teljes szélesség: | 115 mm |
| Téma: | M14 x 35 mm / M18 x 30 mm |
| Teljes magasság: | 80 mm |
| Kúp: | 12,5 mm - 14,0 mm |
| Téma: | M12 x 20 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M14 |
| Kúp/ülés átmérője: | 12,5 - 14,5 mm |
| Lóg: | Felkar |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
