Bashan hátsó lengéscsillapító - 334x8mm Racing
Kód: PIT02794Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 370 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 334 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 20 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 60 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 190 mm |
| A keménység beállítása: | 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
