Bashan / ATV PZ30 karburátor - kábelfojtó
Kód: PIT00387Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Karburátor beállítása:
Ha a négykerekű alapjárati állapotba kerül, körülbelül fél fordulattal meg kell húzni az alapjárati csavart
(A jobb oldalon találjuk az alapjárati fordulatszám beállítására szolgáló csavart).
Ha a karburátor szivárog, meg kell tisztítani a fúvókákat és be kell állítani az úszót.
Ha a négykerekű a kipufogóba lövöldöz, a keverék nagyon dús, a keverőcsavart körülbelül fél fordulattal, néha akár egy fordulattal is meg kell lazítani.
(A keverék dúsító csavar a karima furata alatt található).
Ha a gyertya vége fehér, vagy rosszul indítja az ATV-t, az azt jelenti, hogy a keverék nagyon sovány és dúsítani kell, kb. fél fordulattal, néha akár egy fordulattal meg kell húzni a keverőcsavart.
(A keverék dúsító csavar a karima furata alatt található).
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kábel |
| Szélesség (teljes): | 86 mm |
| Hossz (teljes): | 79 mm |
| Magasság (teljes): | 160 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 42 mm |
| Karima furat átmérője: | 6,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 30 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
