Bashan / ATV PZ30 karburátor - fojtókar
Kód: PIT01491Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar |
| Szélesség (teljes): | 79 mm |
| Hossz (teljes): | 86 mm |
| Magasság (teljes): | 160 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 42 mm |
| Karima furat átmérője: | 6,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 30 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
