Bashan/ATV PZ26 karburátor
Kód: PIT00386Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar |
| Szélesség (teljes): | 83 mm |
| Hossz (teljes): | 80 mm |
| Magasság (teljes): | 158 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 35 mm |
| A karima furat átmérője: | 6,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 26 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
