Bal első fékdob 4 - teljes
Kód: PIT00687Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Menetes csapok: | M8 |
| Tüskék száma (lemezlyukak): | 4 |
| Pin távolság: |
62 × 62 × 62× 62 mm / 88 × 88 mm |
| Csapok hossza: | 18 mm |
| Allen tűk: | 4 |
| Dob magassága (teljes): | 57 mm |
| A dob külső átmérője: | 117 mm |
| A dob belső átmérője: | 110 mm |
| Az állkapocs külső átmérője: | 109 mm |
| Pofa szélessége: | 24 mm |
| Belső átmérő agyonként: | 17 mm |
| A statikus rész belső átmérője: | 20 mm |
| A statikus rész külső átmérője: | 128 mm |
| Csapágy típusa: | 6003 RS |
| Guffer típusa: | TC 22 × 35 × 7 × 2 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
