ATV PZ19 "L" karburátor - kábelfojtó
Kód: PIT02380Kapcsolódó termékek
Akció
1 731 Ft
–4 %
1 648 Ft
A PZ19 karburátor alatti műanyag alátét karimatömítésként is szolgál. Fő feladata a karburátor hőszigetelése a motortól. Ha nem használja ezt a betétet, előfordulhat, hogy a...
Akció
12 358 Ft
–13 %
10 735 Ft
Karburátor(karabély)PZ19 karos fojtótekerccselPitbike-okhoz és 110cc/125cc-es ATV-khez alkalmas. A karburátor beszerelésekor javasoljuk egy műanyag (ebonit) alátét használatát a...
Akció
12 767 Ft
–22 %
ATV PZ19 "L" karburátor szeleppel és szűrővel - kábelfojtó
Rendelésre 7-10 munkanap
9 909 Ft
Akció
4 304 Ft
–13 %
Fojtószelep kábel - ATV 110-125cc
Rendelésre 7-10 munkanap
3 713 Ft
Akció
11 263 Ft
–8 %
ATV 110/125 PZ19 karburátor - "L"
Rendelésre 7-10 munkanap
10 322 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kábel |
| Szélesség (teljes): | 89 mm |
| Hossz (összesen): | 71 mm |
| Magasság (összesen): | 137 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 35 mm |
| Karima furat átmérője: | M6 |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 19 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
