ATV / Pitbike motor kuplungkulcs
Kód: PIT00568Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő (nagyobb): | 30,5 mm |
| Fal szélessége: | 3,5 mm |
| Fogszélesség: | 5 mm |
| Foghossz: | 5,5 mm |
| Külső átmérő (kisebb): | 26 mm |
| Fal szélessége: | 3 mm |
| Fogszélesség: | 4,5 mm |
| Foghossz: | 6 mm |
| Belső négyzet: | 13 mm |
| Célra alkalmas: | 1/2" |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
