ATV / Pitbike fejcsavarok 110-125cc
Kód: PIT01393Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Fejvédő csavarok - jobb
► Vezérkerékcsavarok
► Kipufogócsapok
Fejvédő csavarok - jobbra
| Hossz (összesen): | 25 mm |
| Téma: | M6 |
| Menet hossza: | 20 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 8 |
| Szám: | 2 db |
Vezérkerékcsavarok
| Hossz (összesen): | 15 mm |
| Téma: | M5 |
| Menet hossza: | 12 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 9 |
| Szám: | 3 db |
Kipufogócsapok
| Hossz (teljes): | 35 mm |
| Szál hossza: | 10 mm / 17 mm |
| Téma: | M6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
