ATV 110-125cc sebességmérő - komplett
Kód: PIT00037Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Sebességváltó érzékelő
► Mutatólemez
► Biztosítási kártya
Áttételes sebességérzékelő:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 5 |
| Átlagos (összességében): | 22 mm |
| Kimenet: | 6 × 3 mm |
| Átlagos ( tárhely ): | 19 mm |
| Vastagság: | 14 mm |
| Pozíciók száma: | 5 |
| Kábel hossza: | 340 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
