ATV 110/125 PZ19 karburátor - "L"
Kód: PIT00741Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar - a jobb oldalon |
| Szélesség (teljes): | 89 mm |
| Hossz (összesen): | 71 mm |
| Magasság (összesen): | 137 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 35 mm |
| Karima furat átmérője: | M6 |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 19 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
