Alsó kar 8"
Kód: PIT00587Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kar hosszúság: | 315 mm |
| A csontvázba való megtelepedés hossza: | 160 mm |
| Az ülés belső átmérője: | 21 mm |
| Hangtompító rögzítési furat: | 10,5 mm |
| A csappantyú "U" belső szélessége: | 25 mm |
| A lengéscsillapító furatának tengelyének távolsága a csaptól: | 115 mm |
| Szál a tűn: | M10 |
| Lyuk seger számára: | 3 mm |
| Menet hossza: | 22 mm |
| Település átmérő: | 10 mm |
| Elszámolás hossza: | 2 mm |
| Kulcsnak megfelelő tű: | 14 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Belső tárolónyílás: | 21 mm |
| Pozíció: | Alsó |
| Tárolási hossz: | 160 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
